8 nejbizarnějších erotických hraček

Používáte v posteli erotické pomůcky? Jestliže Vás již omrzely ty běžné, které jsou k dostání v každém sexshopu, můžete se poohlédnout po těch bizarnějších. Možná Vás samotné překvapí.

8 nejbizarnějších erotických hraček

Pokud chcete zapomenout v posteli na nudu, pak rovnou zapomeňte i na běžné erotické pomůcky, se kterými se setkáváte všude kolem. Klasický vibrátor, anální kolík nebo svorky na bradavky nejsou nic, co by milovník dobrého sexu neznal. Takové pomůcky jsou k dispozici v každém erotickém e-shopu, stačí si vybrat jen velikost, barvu nebo materiál. 21. století si však žádá něco extra v oblasti erotických pomůcek. Pokud jste již v posteli vyzkoušeli kde co, a stále hledáte něco ještě zajímavějšího, až přímo bizarního, pak Vám v našem článku doporučíme několik erotických pomůcek, se kterými se rozhodně nebudete nudit.

Proč vyzkoušet bizarní erotické hračky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11931 (gejsa.cz#650)