Afrodiziaka

Říká se, že nejlepším afrodiziakem je láska, ale proč tomu trochu nepomoci? K čemu vlastně afrodiziaka slouží a kde všude je najdeme? Jak je možné, že nám některé přípravky mohou pomoci k sexuálnímu vzrušení?

Je pravda, že na každého z nás působí něco jiného. Jedna žena může být sexuálně nabuzená po sklence červeného vína, druhá po tabulce hořké čokolády, třetí po pár ústřicích, čtvrtá po datlích, a tak bychom mohli pokračovat do rána. Jisté je, že tzv. afrodiziakum je prostředkem k povzbuzení sexuální nálady a název vznikl díky Bohyni Lásky - Afrodité. Afrodiziaka jsou známá již ze středověku. Užívala se hojně a obsahovala i látky zdraví škodlivé.

Přírodní afrodiziaka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11930 (gejsa.cz#646)