Afrodiziaka

Říká se, že nejlepším afrodiziakem je láska, ale proč tomu trochu nepomoci? K čemu vlastně afrodiziaka slouží a kde všude je najdeme? Jak je možné, že nám některé přípravky mohou pomoci k sexuálnímu vzrušení?

Přírodní afrodiziaka

Staří Egypťané používali ke zlepšení svého sexuálního života podivné prostředky. Nejoblíbenější byl vývar ze sušeného krokodýlího penisu nebo třeba pojídání ještěrčích ocasů. Francouzi své milé zase krmili lanýžemi s pepřem a lidé za dob Ludvíka XV. své choutky vyvolávali díky rýžovým pokrmům vařených v mandlovém mléce. Ve staré Arábii používali ženy jako afrodiziakum fíky a datle. Zpracovaly je do speciální masti a potírali s ní těla svých mužů.** A jaké přírodní afrodiziaka používáme v dnešní moderní době?**

  • mák - údajně inspiruje sexuální fantazii
  • aloe - zvyšuje frekvenci orgasmů a sexuální apetit
  • česnek - příznivě působí na erekci
  • kapary - funguje především na mužský sexuální apetit
  • máta - slouží k erotickým masážím a koupelím
  • vitamín E - silné afrodiziakum, které posiluje plodnost a slouží také k prevenci proti potratům
  • zázvor - vypijte čaj ze zázvoru a stimulujte si tak své smysly
  • křen - stimulant sexuálních hormonů
  • banány - podporují mužskou sexuální výdrž

V kuchyni jistě najdete spoustu surovin, ze kterých svému partnerovi připravíte tu správnou sexuální bombu! Můžete např. smíchat skořici, vanilku, lékořici a muškát, přidat trochu oleje a z připravené směsi umíchat masážní afrodiziakum. Chcete spíše něco ostřejšího? Pak tedy v míse k salátu přidejte česnek, pepř a špetku ostrého chilli koření. Tento salát pak prokrví pánevní oblast a dodá Vám sexuální jiskru. I některé vůně mohou dovést člověka k erotické agónii. Afrodiziaka totiž najdeme i v parfémech. Často se jedná o sladčí vůně s přidáním vanilky nebo skořice. Obyčejná vůně růží může Vaši mysl posunout na naprosto jinou úroveň.

«« Afrodiziaka Afrodiziaka ze sex shopu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11930 (gejsa.cz#646)