Afrodiziaka

Říká se, že nejlepším afrodiziakem je láska, ale proč tomu trochu nepomoci? K čemu vlastně afrodiziaka slouží a kde všude je najdeme? Jak je možné, že nám některé přípravky mohou pomoci k sexuálnímu vzrušení?

Afrodiziaka ze sex shopu

Tím neoblíbenějším a snadno dostupným afrodiziakem jsou bezesporu** španělské mušky**. Dávkují se cca 30 minut před pohlavním stykem a jejich účinek Vás velmi mile překvapí. Prodávají se ve formě kapek a vydrží Vám opravdu dlouho. Lidé, kteří mušky testovali, se shodují, že byly jejich pohlavní orgány citlivější než kdy jindy a snadněji dosáhli orgasmu. S užíváním to však nesmíte přehánět, abyste si nezpůsobili zbytečné žaludeční potíže. V sex shopech lze zakoupit také speciální esenciální oleje, které díky aroma lampě smyslně provoní Váš byt. Zakoupit si můžete i chemický přípravek určený k masáži klitorisu. Orgasmus tak bude mnohem intenzivnější a následný sexuální styk se pro Vás stane tím nejlepším, co jste doposud zažila. V sex shopech si řekněte také o Boom, což je bylinný přípravek s práškem určeným do čaje. Chutná po kakau a pít ho můžete dle libosti klidně celý večer. Výsledkem bude nabuzení sexuálního chtíče a větší sexuální výdrž. Za každé chemické afrodiziaka zaplatíte cca 500 Kč.

«« Přírodní afrodiziaka Růžová viagra pro ženy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11930 (gejsa.cz#646)