Erotické prádlo - výběr a druhy

Ženy mohou své partnery neustále překvapovat. Na trhu jsou různé typy kalhotek, podprsenek, košilek, korzetů atd. Jeden večer můžete být romantická v krajce, druhý večer sexy dračice s podvazky. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Historie podprsenky

První podprsenku, která byla vyrobena ze síťky z ocelového drátku, mohly ženy vyzkoušet v roce 1886. V roce 1913 se Marie Phelps Jacobová chystá na ples a zjišťuje, že pod její krásné šaty se korzet vůbec nehodí, a tak vytváří první podprsenku ze dvou kapesníků a stužky. Svůj nápad si nechala v roce 1914 patentovat. Později v začátcích filmu se na plátně objevuje nový typ podprsenky push – up. V roce 1935 se začínají vyrábět košíčky různých velikostí od A až po D a o pár let později přichází na trh také** podprsenka** s kosticemi.

Historie kalhotek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11916 (gejsa.cz#14)