Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Erotické pulzátory

Erotické pulzátory se vyrábí v různých provedení. Patří mezi novinky, které se však staly velmi, záhy po uvedení na trh, oblíbenými a dnes je má již v nočním šuplíku kdejaká žena i muž. Můžete si pořídit pulzátory různých druhů. Ty od zavedených firem se těší vysoké kvalitě, která Vás překvapí funkcemi navíc oproti levnějším výrobkům. A co je erotický pulzátor? Jde o vibrátor, který oproti těm dosavadním erotickým pomocníkům pulzuje.

Pulzátor pro ženy i muže »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)