Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Na co všechno pulzátor působí?

Pulzátor je navržen a vyroben tak, aby dráždil G-bod, klitoris i prostatu. Některé je potřeba neustále přitlačovat do vagíny nebo do análního otvoru, což má vliv na ztlumení jejich cukání. Pokud však vezmete pulzátor pevně do ruky, cukavé pohyby se tlumí. Především nejúčinněji působí na G-bod. Pokud by měl důkladně stimulovat klitoris, je potřeba jej přidržovat a přitlačovat. U pulzátoru dochází ke spojení několika druhů vzrušení. Navíc vychází z osvědčeného principu rotačních vibrátorů, proto se z něho jistě bude těšit každý, kdo si tuto erotickou hračku pořídí.

«« Na jakém principu fungují pulzace Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)