Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Pulzátor pro ženy i muže

Zatímco se začaly pulzátory vyrábět jako erotická pomůcka pro ženy, která měla nahradit dosud nejprodávanější erotickou hračku a to vibrátor, postupně firmy tyto pulzátory zdokonalovaly, až se na trhu objevují i ty, které jsou určeny speciálně pro muže. Každý z dvojice si tak může přijít na své. Ženy i muži si pulzátory oblíbili natolik, že již tvoří podstatnou součást sbírky jejich erotických hraček. Pulzátor je zcela něco nového. Pulzy, které vydává a které vyplňují** vaginální či anální otvor**, jsou natolik vzrušující a silné, že dokážou ženu i muže přivést k orgasmu a to dokonce k bouřlivějšímu, než u používání běžného vibrátoru. Vedle pulzátorů určených speciálně pro muže a speciálně pro ženy došlo k výrobě ještě třetí řady pulzátorů, které jsou vyladěny natolik, že dokážou uspokojit jak muže, tak i ženu.

«« Erotické pulzátory Jak vypadá pulzátor »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)