Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Jak vypadá pulzátor

Pulzátor se vyrábí v mnoha různých tvarech. Většinou je ve tvaru penisu, pouze s různými zahnutími tak, aby** dráždil vagínu nebo anální otvor**, jak nejlépe může. Některé pulzátory jsou zcela hladké, jiné jsou posázené drážkami, které zvyšují stimulaci. Některé pulzátory mají vyklenutou hlavu, která je navržena tak, aby bez sebemenšího problému nalezla a maximálně dráždila ženský bod G. Takový pulzátor je vyroben i pro muže, a dokáže dráždit celou jejich anální oblast, zvláště prostatu, což je pro muže velmi příjemné.

«« Pulzátor pro ženy i muže Jaký je rozdíl mezi pulzátorem a vibrátorem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)