Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Jaký je rozdíl mezi pulzátorem a vibrátorem?

Na první pohled byste rozdíl zřejmě nepoznali. Pulzátor vypadá stejně jako vibrátor. Jde o napodobeninu penisu, alespoň co se jeho tvaru týče. Rozdíl je však v tom, že na rozdíl od vibrátorů, které obsahují vibrační jednotku, pulzátory obsahují** jednotku pulzační**, která je pro mnohé ještě více vzrušující. Pulzy vytváří rázy, které této erotické pomůcce umožňují pohyb dopředu i dozadu. Pulzy, kterými je pulzátor vybaven, lze jednoduše regulovat, podobně jako režimy vibrací u vibrátorů.

«« Jak vypadá pulzátor Nejoblíbenější pulzátory »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)