Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Nejoblíbenější pulzátory

Mezi nejoblíbenější pulzátory patří ty, které vyrábí firma Fun Factory. Jde o vibrátory, které nevibrují, ale pulzují, a které dokážou přirážet. Některé modely mají uvnitř těla dutý tubus, ve kterém se pohybuje závaží. Toto závaží je přitahováno na konec tubusu velmi silným elektromagnetem. A právě proto, že jsou na obou stranách tubusu magnety, může pulzátor vytvářet dráždivé pulzy. Přesně ty, pro které stojí za to si pulzátor pořídit a pravidelně používat. Tyto nejoblíbenější a neprodávanější pulzátory jsou velmi silné a působivé. Nabízí svým uživatelům skutečně dosti intenzivní stimulaci a disponují celou desítkou různých pulzních programů, které můžete přepínat dle nálady, pocitů a požadavků.

«« Jaký je rozdíl mezi pulzátorem a vibrátorem? Jak se pulzátor ovládá? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)