Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Jak se pulzátor ovládá?

Ovládání pulzátorů je velmi jednoduché. Pokud chcete tuto erotickou pomůcku vypnout nebo zapnout, stačí stisknout jedno tlačítko, které bude popsáno dosti přehledně tak, abyste si je nemohli splést. Vzhledem k tomu, že kvalitní pulzátory v sobě mají zabudovaný akumulátor, není potřeba dokupovat baterie, ale jednoduše ho budete dle potřeby dobíjet přes nabíječku. Vedle hlavního tlačítka má pulzátor další tlačítko, kterým se přepínají jednotlivé stupně vibrací, které jsou umístěné v nástavci určeném na klitoris a pak několik dalších vibračních programů. Dalším tlačítkem si můžete volit rychlosti, neboli intenzity pulzů.

«« Nejoblíbenější pulzátory U čeho je erotický pulzátor vyroben? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)