Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

U čeho je erotický pulzátor vyroben?

Záleží na druhu a značce pulzátoru. Jsou firmy, které se specializují na erotické hračky o konkrétních materiálech. Mezi nejoblíbenější materiál pro erotické hračky se řadí** lékařský silikon**. A i u pulzátorů se jedná o oblíbený materiál. Pro maximální spokojenost tedy můžete vybírat právě takového pomocníka, který je vyroben z lékařského silikonu té nejvyšší kvality. Takové bývají i 100 % voděodolné, proto Vám nebude nic bránit v tom, použít tohoto pomocníka i ve vaně, ve sprše, ve vířivce nebo např. v sauně.

«« Jak se pulzátor ovládá? Jakou velikost zvolit? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)