Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Jakou velikost zvolit?

Vzhledem k tomu, že se pulzátory, stejně jako vibrátory, vyrábí v nekonečné škále velikostí a tlouštěk, máte široké pole působnosti, jaký pulzátor si vyberete. Máte-li rádi velké rozměry, nebo spíše kratší, ale širší, nebo se sexem teprve začínáte, a proto hledáte pomůcku, která bude spíše kratší a celkově drobnější, vy všichni si přijdete na své. Vyberte si přesně takový pulzátor, který Vám bude vyhovovat. A to nejen velikostí, ale také barvou a celkovým designem.

«« U čeho je erotický pulzátor vyroben? Pulzátor Hammer »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)