Erotické pulzátory

Vývoj erotických hraček jde velmi rychle kupředu. Na trhu se neustále objevují novinky, které slibují mužům i ženám maximální uspokojení. Jednou z nich jsou i erotické pulzátory. O jaké erotické hračky se jedná?

Pulzátor Hammer

Hledáte vrchol rozkoše, který Vám poskytne erotická pomůcka? Pokud jste si dosud mysleli, že Vám může maximum z erotického vzrušení nabídnout vibrátor, Venušiny kuličky nebo anální kolík, dosud jste nepoznali pulzátor. Pulzátor nevibruje, ale sám přiráží. Pulzátor Hammer znamená v překladu kladivo. Není to proto, že by vypadalo jako kladivo, spíše tak byla tato erotická pomůcka pojmenována proto, že pracuje podobně jako příklep, sbíječka apod. Jde o hračku, která se sama vrtí, sama hýbe a dělá lidem potěšení na tomto principu.

«« Jakou velikost zvolit? Na jakém principu fungují pulzace »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11927 (gejsa.cz#613)