Erotické šperky - druhy

Chtěli byste se pro svého partnera udělat krásnou a atraktivní? Přemýšlíte o originálním nápadu, který by mohl efektně zdobit Vaše tělo i pod oblečením? Zkuste svého miláčka překvapit něčím opravdu dechberoucím - erotickým šperkem!!!

Páry, které spolu žijí ve společné domácnosti již několik let, si každou chvíli stěžují na životní stereotyp a sexuální nechutenství. Mnoho lidí se domnívá, že touha po sexu opadá již po dvou až třech společně strávených letech. Čím je to však způsobeno? Odpověď je jasná - jste to Vy sami! Zkusme se teď společně zamyslet nad Vaší představivosti a fantazií, protože právě tyto vlastnosti dokáží výrazně obohatit sexuální život.

Sexy tipy pro obohacení sexuálního života »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11918 (gejsa.cz#44)