Jak udržovat latexové prádlo?

Latexové prádlo je symbolem pro erotické hry různého druhu. Může být svůdným oblečkem nebo pracovním oděvem dominy. Vždy je však nezbytné ho správně udržovat a skladovat. Čtěte dále.

Latex a jeho možnosti

Latex je vlastně** přírodní kaučuk** obohacený o další látky. Jde o materiál, který je velmi podobný materiálu kondomu. Přesto je nutné zjistit, zda na latexové oblečení nemáte alergickou reakci. Oblečení z latexu může být svařované, tedy bez jakýchkoliv švů nebo se švy. Nově je možné použít i latex stříkaný a vytvořit si obleček na míru.

Co latex umí? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11922 (gejsa.cz#177)