Kožené erotické prádlo

Chcete připravit svému partnerovi překvapení? Rajcovní kožené prádlo nemusí jen symbolizovat sado maso praktiky. Už ale jeho přítomnost evokuje něco divočejšího, proto se nebojte jej vyzkoušet.

Když se vysloví kožené prádlo, tak už se ani nemusí dodat erotické a každému se hned vybaví bičík a domina. Znovu ale opakujeme, že ne vždy se musí jednat o tuto formu erotiky, i když ani ta se samozřejmě nevylučuje. Jaké máte tedy možnosti?

Kožené prádlo – možnosti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11921 (gejsa.cz#160)