Luxusní spodní prádlo

Luxusní prádlo není pouze o ceně a o tom, že jej nosí obvykle největší celebrity. Pojem luxusu u prádla totiž nesouvisí ani tak se vzhledem jako s jeho kvalitou a pohodlím při jeho nošení.

Alespoň jeden kousek luxusního prádla by měla mít doma každá žena. Jak je to s vámi? Sehnat pěkné a značkové prádlo není v současné době až takovým problémem, jakým bylo ještě před několika lety. Sehnat však takové spodní prádlo, které by dobře padlo, zas až tak jednoduché není. Ptáte se proč byste měli investovat do dražšího luxusního prádla, kdy „to samé“ můžete koupit mnohem levněji?

Luxusní spodní prádlo versus obyčejné prádlo »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11915 (gejsa.cz#12)