Neviditelné prsní vycpávky

Mít krásná a zároveň i dostatečně velká a pevná prsa je snem snad každé ženy. Vždyť krásně tvarovaná ňadra jsou symbolem ženské přitažlivosti. Pro pěkný tvar prsou existuje celá řada řešení. Mohou to být i neviditelné prsní vycpávky.

Krásný tvar poprsí

Tvar i velikost poprsí ženy se mění podle věku, počtu těhotenství, hubnutí, tloušťky a také podle hormonálních změn. Mnoho pro svá prsa můžete udělat již jen správným postojem. Přidáte-li také cvičení a zpevníte záda a bříško, pak je úspěch zaručen. Pokud přesto nejste spokojena, můžete využít drastičtějších metod, jako jsou různé operace. Nebo metod jemnějších, které upraví vzhled prsou pomocí neviditelných vycpávek. Prsa tak budou vypadat větší, pevnější i zajímavější.

Správná podprsenka »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11923 (gejsa.cz#188)