Pánská tanga bez zadní šňůrky

Pánská tanga se dostávají stále více do obliby. Zvláště jejich nový typ, který najdete v klasické i erotické podobě. Pánská tanga bez zadní šňůrky. Tedy něco velmi pohodlného a zároveň přitažlivého.

Znáte pánská tanga?

Pánská tanga jsou mladší než tanga dámská. Velmi dlouho se spojovala se spodním oblečením homosexuálů. Dnes však pánská tanga nosí muži bez rozdílu orientace. Tanga totiž jsou v mnohém velmi příjemná na nošení a zároveň v nich** vynikne mužova postava**.

Nebojte se odhalit zadní partie »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11926 (gejsa.cz#278)