Pánská tanga

Tanga jsou část oděvu, která zakrývá v podstatě pouze genitálie. Tanga používají nejen ženy, ale i muži. Pokud tedy tento typ spodního prádla používáte, bude vás následující článek o používání a druzích tang zajímat.

Druhy tang

Přestože by se mohlo zdát, že tanga jsou tak jednoduchá, že na nich není co vymýšlet, opak je pravdou. Nejrozšířenější styl jsou klasická tanga, kdy je přední díl stejný se zadním dílem trojúhelníkového tvaru, spojeným širšími pruhy látky. Dalším typem jsou tanga G-string. Přední díl bývá menší než u běžných tang, ve tvaru trojúhelníku, se zadním dílem je spojený jen tenkými šňůrkami. Plavky tohoto typu se často zavazují na bocích. V-string tanga jsou podobná jako G-string, boční šňůrky se však rozbíhají od hýždí na boky a vytváří tvar písmene V. Dalším typem jsou tanga T-back. U tohoto typu jsou šňůrky kolem boků jednoduše spojeny s jediným proužkem mezi hýžděmi, zadní díl má poté tvar písmene T. Styl tang C-string je pak nejmenší typ spodního prádla. Vepředu je pouze trojúhelník zakrývající genitálie a pružná kostra na bocích a mezi hýžděmi drží prádlo na místě.

«« Historie tang Nosíte pánská tanga? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11925 (gejsa.cz#199)