Pánská tanga

Tanga jsou část oděvu, která zakrývá v podstatě pouze genitálie. Tanga používají nejen ženy, ale i muži. Pokud tedy tento typ spodního prádla používáte, bude vás následující článek o používání a druzích tang zajímat.

Nosíte pánská tanga?

Na veřejnosti se o nich moc nemluví a ve výlohách obchodů se spodním prádlem, je také neuvidíte. Řada mužů pánská tanga nikdy nenosila a vlastně ani neví, jaké výhody nebo nevýhody pánská tanga přináší. Přestože pánská tanga existují, jsou poměrně oblíbená a nosí je řada mužů, i když na veřejnosti se s tím nechlubí. Otázka je, zda nejsou pánská tanga spodní prádlo, vhodné jen pro homosexuály. Rozhodně ne, pánská tanga nosí běžně i heterosexuálové.

«« Druhy tang Oblíbenost pánských tang »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11925 (gejsa.cz#199)