Pánská tanga

Tanga jsou část oděvu, která zakrývá v podstatě pouze genitálie. Tanga používají nejen ženy, ale i muži. Pokud tedy tento typ spodního prádla používáte, bude vás následující článek o používání a druzích tang zajímat.

Oblíbenost pánských tang

Dřív většina mužů nosila slipy nebo trenýrky, popř. boxerky. Dnes je však možností mnohem více, na trhu přibyla právě tanga pánská nebo tangoslipy. Pánská tanga jsou sice i na dnešní poměrně delikátní záležitostí, zvláště proto, že muži nejsou zvyklí odhalovat své pozadí, ale je to spodní prádlo, které si našlo své příznivce. Pánská tanga jsou velice oblíbená, například mezi sportovci, a to zejména cyklisty.

«« Nosíte pánská tanga? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11925 (gejsa.cz#199)