Prádlo lack, latex, kůže

Představte si, že váš přítel přijde domů z práce, znuděný, unavený a přešlý z nezáživného dne. Co kdyby přišel do ložnice a tam byste jej na posteli čekala vy, oblečená v prádle z latexu?

Nejeden muž by za takovou situaci dal cokoliv. Únava a znuděnost by rázem zmizely jako mávnutím kouzelného proutku a vy byste se pro něj stala bohyní. Bohyní vášně, sexu a žádostivosti. Proto pryč s obyčejnými kalhotkami z bavlny, nejasného střihu, v bílé barvě a pryč s podprsenkou, která se hodí maximálně, když jste sama doma. Zhmotněte představy vašeho přítele či manžela. Volba spodního prádla z latexu, kůže či lacku může pořádně rozohnit váš vztah. Především by měli zpozornět ti, kteří ve svém sexuálním životě pociťují, že veškerá počáteční „chtivost“ už zmizela a ze sexu se stává rutina. Toto v žádném případě nesmíte dopustit. Dnešní trh přichází s tak velkou nabídkou erotického prádla, že se nemůže stát, abyste si nevybrali to pro vás nejvhodnější. Samozřejmě nejde jen o materiál prádla, ale také o jeho rozmanité střihy.

Dámy, určitě jste už někdy slyšely o podprsence pouze s kosticemi či s kalhotkami bez rozkroku. Slyšely, ale neodvážily jste se ani pomyslet na to, že by něco takového zdobilo vaše tělo či v případě pánů, že by něco takového navrhli své manželce. Nadešel čas přestat se červenat a odhodit veškerý stud stranou. Věřte, že erotické prádlo dokáže nejen okořenit váš sexuální život, ale také upevnit vztah s partnerem či s partnerkou.

Latex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11919 (gejsa.cz#80)