Proč muže vzrušují ženy v uniformách?

Uniformy nejsou typickým oblečením, které splňuje tradiční prvky toho být sexy, ale přitom sexy jsou. Proč je tomu tak a co muže hodně na uniformách vzrušuje? Co je na nich tak moc sexy?

Sexy zdravotní sestřičky, letušky, policistky, ale i hasičky, vojínky nebo jiné povolání, kde je nutnost nosit předepsaný pracovní úbor, tedy uniformu, je pro mnohé muže vzrušující. A vlastně tak nějak pro všechny. Velice dobře si vedou také servírky v typických uniformách a pak také mažoretky. Proč tomu tak je? Je to určitá forma dominance, tajemství a vzrušení z toho.

Sexy uniforma? Ani náhodou

Přitom pro to, aby pro muže byla žena v uniformě sexy, nemusí mít nutně minisukni těsně pod zadek, velký výstřih a odhalenou šíji. Ba právě naopak. Uniformy tato tvrzení obvykle zcela porušují, ale přitom jsou tak lákavé a sexy. Proč je tomu tak? Je to právě to jisté tajemno, které tak zraky mnoha mužů přitahují.

Formát postavy

Navíc v uniformě mají obvykle ženy krásně a dokonale vyrýsovanou celou figuru. Jsou tak vyzdviženy krásné ženské křivky, což sluší běžným ženám, ale i kráskám, které mají nějaká ta kila navíc, často i mírnou obezitu. V pase zúžení, které je umocněno širšími rameny díky vycpávkám a pevné formě, dokazují, že ženské tělo je skutečně krásné, pokud má ty zaoblené křivky. Sukně je u většiny těchto uniforem krátká, ale ne zase moc a opět nabádá mnoho zvědavých a chtivých mužů, co se pod touto jednoduchou a upnutou sukní skrývá.

Jistá dominance

Většina takových uniforem, pokud jde o hasičské, policejní, nebo vojenské vycházkové stejnokroje, obsahují výložky na ramenou, jež dodají kompletnímu vzhledu jistý ráz dominance, vznešení a částečné i prudernosti. Obzvlášť, když výložky skýtají dané hodnosti. To hodně mužů vzrušuje a představují si tuto vznosnou dámu pouze v podvazcích, jak jej přivazuje k posteli a bičuje. Ženské uniformy vůbec působí takovým nadřazeným dojmem, takže v mužích vyvolává pocit vzrušení už jen to, že jde o madam vážnou, váženou a také tak trochu dominantní. V uniformě je krásně vyrýsované ženské tělo, ale přitom z ní nečiší jen čistý sex. Toto tajemno je to, co muži chtějí prozkoumat, nutí je na to myslet, jaké prádlo má žena pod uniformou a co je vůbec zač.

Tajemno vyvolává u mužů nebývalé vzrušení

Tím, že jsou uniformy jednotvárné, tak dokonale smažou kastovní rozdíly, mezi jednotlivými lidmi. Nelze tak poznat, zda je nositelka bohatou paní, či chudou slečnou. Všechno je možné a neznámá žena v uniformě, pro mnohé muže, je snadným terčem pro sexuální fantazie v širokospektrálním záběru. Tajemno je u mužů něco, co je naprosto dokonale vzrušuje, bez rozdílů a je hlavním hnacím motorem pro skladbu naprosto dokonalých sexuálních snů.

Mužnost

Běžná uniforma, pokud je řeč o vojenských, hasičských nebo policejních vycházkových stejnokrojů, se skládá z košile, saka, sukně (někdy i kalhot) a pak také kravaty. Kravaty obvykle nosí muži a tak dodávají celkovému vzhledu i jistou mužnost. Ta je tak nějak spojená s dominancí a muži prostě blouzní v představách, zda je žena v uniformě skutečně tou pravou dominou, ženou, jež je ráda nahoře a vůbec tak nějak ovládá sexuální hrátky, anebo je naopak plachou slečnou, která sice nosí hodnost, ale jinak je to něžná květinka. Kravata dodá dávku mužnosti každé ženě a proto se některé tak trochu i chlapisky chovají. Tím však není na mysli pití piva, používání vulgarismů a hlasitého říhání. I žena v uniformě je dokonalou dámou, spolu s dávkou mužnosti ve svém egu. I tohle muži chtějí. Mají rádi, když je žena ženou, ale frigidní, leč usměvavou holčičku, která moc sexuální hrátky nevolí. Ba právě naopak.

Žena ženou

V uniformě je žena dokonalou ženou, obzvlášť v tom případě, kdy zvolí lehký make-up a třeba vyzývavou rtěnku. Takto si vůbec nejčastěji muži vybaví ženu, když se řekne „žena v uniformě“. Krásné oči, ze kterých čiší sexuální vzrušení, umocněné ostře rudou rtěnkou na rtech, která neverbální komunikací křičí a dožadují se polibku. Uniforma tomu všemu dodá takovou tu vážnost a pevné sevření.

Mužské sny a fantazie

O mužích je známo, že často myslí na sex. Jenže nepředstavují si jen aktivní pohlavní akt, ale samotnou předehru a všechny dané aktivity, které k samotnému styku vedou. Milují divoké scénáře, ale i dlouhé zajímavé sexuální hry. Nejde jen o to, dostat ženské tělo naservírované nahé na podnose před sebe a ukájet na něm svoje touhy. To pro ně není až tolik vzrušující, jako ty jisté hry.

Muž lovec

Muži jsou od přírody lovci. Milují** svádění**, často si i ti zadaní, nebo šťastně ženatí potřebují jen tak nezávazně zaflirtovat a ještě se pokusit a dokázat to, že na to stále mají. To pramení i z jisté mužské ješitnosti, ale co už. Takový muži obecně jsou a proto je ženy tolik milují. Jsou to lovci a chtějí lovit. Proto kupují ženám pití, zvou je na večeře, třeba i do kina. Chtějí je ohromit svojí nadřazeností, ukázat se v tom nejlepším světle. Koupit květiny a poslat je, nebo jen tak udělat radost krásným šperkem. Tím vším a mnohým jiným muži ženu zkrátka loví.

Chtějí lovit

Chtějí zkrátka lovit. Proto existuje tolik druhů krásného ženského spodního prádla, plné krajek, lesklého saténu, mašliček a dalších ozdob. Toto prádlo zakrývá dokonale to hlavní a přitom vyzdvihuje krásné ženské křivky. To se mužům ohromě líbí. I když ženu tohoto prádla velice rychle zbavují, chtějí to vidět a mít. Je to něco jako dáreček pod stromečkem pro dítě. Také vypadá krásně, úhledně zabalený a strašně moc láká, takže rozbalení je tu coby dup a s tím i milé, (někdy bohužel nemilé) překvapení. Přesně takto se muži cítí, když vidí ženu v uniformě. Je to sexy, i když není a muže to velice zajímá.

Sukně

Nutno také podotknout, že až na výjimky obsahují ženské uniformy sukni. Což je jasný prvek dámského šatníku, který muži milují. Chlapi chtějí vidět ženy v sukních, i když jsou extra hubené, nebo naopak mají nadváhu. Je to holt ženské a muži milují ženy (pokud nejsou gayové). Proto je to tak vzrušující a co se sukní k uniformě týče, mají oproti jiným výhodu v tom, že jsou pevné, mají jednoduchý tvar a střih, ale dokonale lemují ženské křivky a také mají vysoký pás, což v případě odložení saka odhalí naprosto famózně vyrýsované ženské tělo. Tento pohled je pro muže natolik lákavý, že si jej uloží hluboko do paměti a pak často v myšlenkách přehrávají.

Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11928 (gejsa.cz#619)