Sexy kostýmky pro nevšední chvíle

Co takhle okořenit svůj sexuální život něčím novým? Máte ráda trochu adrenalinu? Ráda dráždíte svého partnera erotickými novinkami? Co takhle překvapit ho velmi přitažlivým oblečkem přímo na tělo?! Výběr je skutečně bohatý a rozmanitý!

Mužské pokolení je velmi snadno vzrušitelné. Svého partnera můžete dokázat svést i přesto, že neoplýváte zrovna dokonalými mírami. Nezáleží na tom, zda vypadáte jako modelka z časopisu nebo máte nějaké to kilo navíc. U svádění vítězí především Vaše aktivita a nápaditost. Mnohy si vystačíte svým osobním kouzlem - vždyť právě proto si Vás vybral, ne? Naše partnery dokáže vzrušit opravdu jakákoliv dráživá věc, jakýkoliv objekt touhy... Mezi jeden z nejzákladnějších faktorů sexu patří i erotické prádlo a vše s ním spojené. Vidíte nějaký důvod, proč si takové prádlo nepořídit domů? Vždyť se jedná o pouhou chvíli, noční dobrodružství, které zajistí, že se Váš partner rozplyne blahem. Erotické prádlíčko na muže působí skoro stejně jako afrodiziaka! Pusťte si doma příjemnou hudbu, oblékněte** prádlo**, posaďte partnera na postel a hra může začít!

Dámské kalhotky »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11914 (gejsa.cz#7)