Sexy prádlo

Že život je jen náhoda se zpívá ve známé písničce a že v životě náhody zažíváme, o tom se přesvědčujeme každým dnem. Mé kamarádce taková náhoda pomohla ke skoro dokonalému partnerovi, hlavní roli zde hrála krajková podprsenka.

Dárky by měly přinášet radost

Chytrá, vzdělaná, inteligentní, milá, hezká atd., atd., všechny ty přívlastky si kamarádka zaslouží, jen jedno jí v životě chybělo, a to partner, na kterého by bylo spolehnutí. Vzhledem k tomu, že jí třicítka klepala na dveře, začínala být nervózní, protože muži, kteří prošli jejím životem do té doby, nebyli ti, se kterými by chtěla trávit zbytek života, opravdu ani jeden. Snad o to více se obklopovala námi, přítelkyněmi, které jí pomáhaly zahánět samotu. Společné oslavy všech narozenin i svátků naučily všechny z nás nešetřit na darech, protože jsme věděly, že i my budeme obdarovány, když přijde čas. Znaly jsme se navzájem dobře, takže všechny váhy a míry jsme měly v malíku a navíc jsme každá té druhé, třetí či čtvrté vybíraly něco, na co jsme samy neměly odvahu nebo po čem jsme samy ve skrytu duše toužily, třeba smyslně vonící toaletní vody, avantgardní šperky nebo** rajcovní prádélko**.

Místo kouzelného oříšku, raději podprsenku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11920 (gejsa.cz#143)