Druhy vagín

Jak se uspokojit, když zrovna nemáte partnerku? Plnohodnotné vyvrcholení vám dnes nabídne řada erotických pomůcek. Vagíny jsou jedněmi z nich. Seznamte se a uvidíte, jak vás uspokojí.

Umělá vagína je suplující klasickou ženskou část těla a využívá se v řadě případů. Samozřejmě můžete mít tuto samotnou pomůcku, ale stejně tak se nabízí i její forma v umělé panně. Jaké máte ale možnosti, když si vybíráte samotnou vagínu?

Vagíny – druhy

Existuje spousta** druhů vagín**, které můžete sehnat v různých sex shopech. Záleží na zpracování a,použitém materiálu, od čehož se odvíjí i cena. Čím pevnější materiál a hladší vnitřek nebo ozvláštnění třeba o vibraci, tím je produkt dražší. Pokud bychom specifikovali ceny, tak v základu vagíny stojí od 1 000 do 2 000 korun, samozřejmě, že náročnější formy vyjdou dráž.Vagina_UltraZone_GEISHA_OIRAN

Vagína UltraZone GEISHA OIRAN

Jako první se nabízí klasická vagina z rosolovité pevné hmoty, kdy si při uspokojení pomáháte tlakem ruky a vagina tvoří klouzavý povrch, který supluje klasickou vagínu.

Pak jsou tu výrobky z pevnější struktury, které nabízejí podtlak, což už může evokovat orální sex. V této souvislosti se nabízí i přímé napojení na pumpičku, která dokáže „sát" a tím pádem si zážitek více prožijete.

U jednodušších forem se pak ještě nabízí i vibrační vagína, která vás více rozdráždí a navnadí. Můžete sáhnout ale i po tom, co v klasické přírodní vagině nenajdete. Některé výrobky mají uvnitř jakoby jemné vlásečnice, které penis šimrají a masírují a tím ho více dráždí.

Vagína DIRTY DOGGIE vibračni

Vagína DIRTY DOGGIE vibračni

Velmi oblíbené jsou varianty vagín, které připomínají baterku. Jejich podlouhlý vzhled umožňuje dostat se hluboko. Navíc má tato forma speciální materiál, který drží teplo nebo přívod vzduchu a tím pádem si užijete intenzity slasti. Samozřejmostí je i vlhkost, která je k tomuto zážitku třeba.

Potřebujete ale něco více než vagínu? Není problém. Samozřejmě, že si můžete pořídit celou pannu, ale někomu bude stačit i torzo ženy. Pro některé to má zvláštní kouzlo, protože tento kousek je subtilní a svým způsobem vypadá zranitelněji, což může leckoho vzrušit, když jej bude mít ve své moci.

U výběru vagín pak můžete volit i vzhled. Nabízí se klasický bílý nebo zatoužíte-li po intimních partiích mulatky, tak vám bude přáno. Výjimkou není ani spojení s análním otvorem, takže se nabízí celá část pánve.

TORZO zadečku BREE OLSEN Extra Long Vibrace

TORZO zadečku BREE OLSEN

Jak používat vagínu

Záleží na typu výrobku, my si ukážeme příležitosti. Jako první se nabízí mužům, když jsou sami, aby si zpříjemnili chvíle. Jenže dámy, když partner bude třeba na čas slaměný vdovec nebo naopak někam jede, tak mu přibalte umělou vagínu, ať nemá chuť na zálety. Umělé vagíny mohou sloužit i k sexuálním hrátkám, kdy žena může sledovat blíže reakce muže, pokud ho bude hýčkat touto pomůckou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. (gejsa.cz#162)


Přidat komentář