Erekční kroužky vibrační

Velmi jednoduchou erotickou pomůckou je vibrační erekční kroužek. Pojďte se s námi přesvědčit, jakou slast může přinést oběma partnerům. Jaké existují druhy a jak snadné je jejich používání.

Sex je starý jako lidstvo samo. Vždycky tu byl a taky bude. Slouží k zachování rodiny ale také pro radost ze života, živočišné uspokojení, prohloubení vztahů, pro zábavu a pro mnohé i pro obživu. Aby požitek ze sexuálních radovánek byl ještě umocněn, existuje dlouhá řada erotických pomůcek. Jedny mají podpůrný charakter jiné jsou určeny pro zintenzivnění prožitků a další slouží pro zábavu.

První skupinou kterou představíme jsou zábavné erotické pomůcky typu - oblečení, masky, mýdla, čokolády a další různé dárky s erotickou tématikou. Podpůrný charakter mají například vakuové pumpy,** erekční kroužky**, tablety pro podporu erekce...atd. Třetí skupinou jsou pomůcky pro zintenzivnění prožitku – sem lze také zařadit erekční kroužek, lubrikační gely, afrodisiaka...

Erekční kroužek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11942 (gejsa.cz#94)