Erotické pomůcky pro spanking

Spanking je sexuální praktika, která bývá často využívána jako erotická předehra před milostným aktem. Spankingem může být lehké plácání po zadečku nebo poměrně bolestivý trest s použitím různých erotických pomůcek.

Spankingem se rozumí taková** sexuální praktika**, při které** trestáte svého sexuálního partnera**. Samozřejmě pravidla této sexuální praktiky záleží na Vás dvou, na předchozí dohodě a na tom, co Vás oba vzrušuje. Někteří si užívají jemné** poplácání po zadečku**, aby navodili tu správnou erotickou atmosféru, než se pustí do samotného sexu, jiní si užívají důkladnější tresty, které můžou být až dosti bolestivé. Hranice spankingu jsou různé. Pro tuto sexuální praktiku jsou neustále vyráběny a prodávány erotické pomůcky a doplňky, aby příznivcům spankingu nic v ložnici nechybělo, a aby si tyto milostné scény mohli užít co nejlépe.

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11962 (gejsa.cz#350)