Erotické pomůcky pro spanking

Spanking je sexuální praktika, která bývá často využívána jako erotická předehra před milostným aktem. Spankingem může být lehké plácání po zadečku nebo poměrně bolestivý trest s použitím různých erotických pomůcek.

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Chcete svého partnera či partnerku trochu potrestat a potrápit v podobě erotického výprasku? Pro tyto příležitosti se Vám nabízí mnoho různých bičů, důtek, pout a dalších pomůcek, které Vám pomůžou Vašeho partnera znehybnit. Součástí výbavy pro příznivce spankingu jsou i různé erotické doplňky, kterými jsou roubíky, masky a jiné druhy oblečení.

«« Erotické pomůcky pro spanking Jak ztrestat partnera? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11962 (gejsa.cz#350)