Erotické pomůcky pro spanking

Spanking je sexuální praktika, která bývá často využívána jako erotická předehra před milostným aktem. Spankingem může být lehké plácání po zadečku nebo poměrně bolestivý trest s použitím různých erotických pomůcek.

Jak ztrestat partnera?

Pokud se chystáte více se při sexu odvázat a vyzkoušet dosud nepoznané v podobě** fyzických trestů** pro partnera, může Vám postačit holá ruka. Této využívají převážně začátečníci, kteří teprve testují, zda se jim sexuální praktika zvaná spanking bude líbit, nebo zda se raději i v budoucnu budou věnovat klasickému milování bez trestání. Holou rukou můžete svůj protějšek plácat na holý zadek, a postupně zvyšovat intenzitu úderů. Nejde však rozhodně o takovou zábavu, kterou můžete zažít s erotickými speciálními pomůckami. V erotických sexshopech se prodávají k těmto účelům důtky, plácačky, bičíky nebo např. rákosky. Při jejich používání si ale dávejte pozor, kam jimi dáváte rány. Vždy byste měli mířit pouze na zadeček a na stehna. Vyhýbejte se genitáliím, neboť silné rány by rozhodně nebyly příjemné a mohly by způsobit i závažné zdravotní problémy.

Rákoska jako erotická pomůcka

Základní erotickou pomůckou určenou pro sexuální praktiku zvanou spanking, patří rákoska. Co se týče spankingových pomůcek, je rákoska nejpoužívanější, když opomeneme ruku. Rákosky jsou vyráběny z různých materiálů. Nejčastěji z ratanu nebo z bambusu. Můžou mít různé tvary, jako např. smyčky, rovné tyčky nebo se také vyrábí ve tvaru hole se zahnutým koncem. Rákoska je cenově velmi dobře dostupná, pořídit ji můžete již od cca 150 Kč.

Jezdecké bičíky

Jezdecké bičíky jsou speciální spankingové pomůcky, které se velmi dobře ovládají, navíc se dají pořídit za příznivé ceny, proto jsou tolik oblíbené. Jezdecké bičíky jsou krátké a na konci jsou zakončené plácačkou. Jezdecké bičíky můžete použít i na mučení genitálií. Na konci této erotické pomůcky je totiž malá plácačka, které je o optimální velikosti a ta přímo sedí na varlata. Při mučení genitálií používejte spíše menší a pomalejší švih, aby nebyly rány bolestivé, a abyste nezpůsobili poranění.

Důtky jako erotické pomůcky

Důtkami se rozumí vícepramenné biče, které se vyrábí z kůže nebo z koženky. Důtky se používají také pro** sadomasochistické hrátky**. Tyto erotické pomůcky dokážou zasáhnout velkou plochu těla. Jestliže Vás již omrzely mírné fyzické tresty s obyčejnými důtkami a rádi byste přitvrdili, pak můžete použít speciální důtky, které mají na konci pramenů upevněno kovové závaží nebo dokonce i háčky na rozdírání kůže.

Plácačky jako erotické pomůcky

Plácačky jsou erotické pomůcky, které se vyznačují podlouhlým tvarem s rukojetí a plochou, která je určena pro příslušné části lidského těla. Dopadová plocha plácačky je větší, než se kterou se můžete setkat u jezdeckého bičíku. Síla úderu díky takto velké ploše rozprostřena a údery tak zůstávají bez nějakých následků na těle. Nepůsobí šrámy ani modřiny. Plácačky se vyrábí z kůže nebo z koženky, které při použití více štípou na kůži.

Sada pout k posteli

Při spankingu dvojice velmi rády používají pouta, aby se mohly připoutat a následně se dráždit. Připoutat svého submisivního partnera můžete např. k posteli, k židli, k radiátoru, ke kuchyňskému stolu, apod. K připoutání Vám poslouží různé pomůcky a doplňky, které jsou přímo k tomuto účelu určené. Oblíbenými pomůckami jsou klasická policejní pouta. Ty můžete pořídit buď ocelová, plyšová, kožená, aj. Lidé často přemýšlí, jakým způsobem svého partnera co nejlépe připoutat k posteli, protože ne každá postel je k poutání určena a umožňuje jej. Pro všechny tyto případy je vhodné použít** bondáž sady na postel.** Okolo rámu postele natáhnete pás. Na tomto pásu jsou přichycené kovové kroužky a do těchto kroužků velmi jednoduše provlečete pouta, provaz nebo šátek.

Pásová pouta

Pásová pouta se vyrábí z pevných textilií. Jsou velmi oblíbené proto, že u nich nehrozí uživatelům nepříjemné otlaky nebo jiná poranění. Svého partnera můžete připoutat tak, že mu spojíte ruce k sobě, nebo ruce ke stehnům, a donutit ho, aby zůstal v nepohodlné, ale pro něj i pro Vás v dosti vzrušující poloze. Nejčastěji se používají pásová pouta na zápěstí a kotníky, která Vám zaručí praktikovat pořádný výprask na zadek. Spoutaný partner musí být totiž v předklonu, přičemž má vystrčený zadek, který si o výprask přímo říká.

Bondáž sady

Bondáží se rozumí způsob erotického svazování. S pomocí kvalitního svázání znemožníte svému partnerovi pohyb, nebo jej alespoň omezíte, ale smysl bondáže spočívá především v tom, že provazy při svazování vedete přes genitálie a přes další erotogenní zóny, přičemž takto vedené provazy svázaného stimulují a vzrušují. Jakákoliv snaha spoutaného o pohyb mu způsobuje další vzrušení a další stimulace. Pořídit si můžete** bondáž z bavlny** nebo přímo speciální sady vyrobené z kůže a z kovových řetězů a kroužků.

Roubíky a masky

Jestliže hodláte svého otroka trestat v tichosti, bez toho, aby se v prostoru ozývaly jeho steny, pak mu nasaďte roubík. Zamezíte tak jeho hlučnosti. Roubíky jsou součástí erotických** spanking pomůcek**. Místo roubíku můžete použít i masku určenou pro tyto erotické hrátky. Nejenže zamezíte jeho hlučnosti, křiku a stenům, ale omezíte jej v mluvení, v hlasitých projevech, vzdeších, a dokonce mu s použitím masky zamezíte, aby viděl, co s ním provádíte, nebo co se chystáte provádět. V sexshopech se můžete setkat s jednoduchými roubíky vyrobenými z látky nebo z latexu, ale také s roubíky s koulí, které nacpete partnerovi do pusy. Roubík, který je opatřen koulí nebo jiným předmětem, je nepohodlný. V takovém případě nemůže otrok říct ani slovo a dýchat může jedině nosem. Prodávají se i takové roubíky, které ústa partnera zafixují a tento je nemůže zavřít. Jde o roubíky, které jsou vybaveny** kovovými kroužky a háčky** na zuby a na tváře.

«« Erotické pomůcky a doplňky pro spanking Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11962 (gejsa.cz#350)