Masturbátor pro muže - druhy

Masturbujete rádi ale už vás přestává bavit ukájet se pouze rukou? Nebo si chcete nějakým novým, originálním způsobem osvěžit váš partnerský sexuální život? Pořiďte si pánský masturbátor. Poradíme Vám jak vybírat.

Jak jistě každý muž pochopil, masturbátor je erotická pomůcka, která slouží k masturbaci. Teď si dost možná pomyslíte: „K čemu je mi nějaký masturbátor? Odjakživa přece používám ruku a je to taky fajn!” nebo „Masturbátor přece nepotřebuji. Má partenrka mně udělá daleko lépe a příjemněji než kdejaký strojek. Rozhodně zde nechceme znevažovat umění vaší osobní masturbace nebo sexuální dovednosti vaší partnerky. Chceme vám jen poradit, jak si můžete, ať už vaše soukromé erotické dobrodružství nebo společné intimní chvíle s vaší partnerkou oživit a zpříjemnit. A k tomuto účelu slouží právě erotické pomůcky pro muže zvané masturbátory (nebo také lidově řečeno honítka).

Vznik masturbátoru »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11935 (gejsa.cz#34)