Masturbátor ženská hlava

Masturbátor ženská hlava je tu pro všechny muže, kteří nedají dopustit na kvalitně provedený orální sex. Jestliže nemáte k dispozici partnerku, která by Vám jej dopřávala kdykoliv máte chuť, nahradí Vám ji tento propracovaný masturbátor.

Jak vypadá masturbátor ženská hlava

Jedná se o erotickou hračku, která vypadá jako reálná ženská hlava. Materiál, ze kterého je tato erotická pomůcka vyrobena, zajišťuje uživatelům pocit, že si užívají se skutečnou ženou, kterou mají plně k dispozici pro své erotického hrátky. Tvář této ženy je skutečně odborně propracovaná do posledních detailů. Obličej je krásný. Každý záhyb v obličeji, oči, obočí, řasy, rty – to všechno je výsledkem profesionální práce výrobců, kteří udělali maximum pro to, aby ženská hlava vypadala co nejskutečněji. Masturbátor ženská hlava slouží k orálnímu uspokojení mužů. Neskutečně dlouhá průdušnice ženské hlavy dokáže obejmout každý centimetr mužského penisu. Vůbec přitom nezáleží na jeho velikosti nebo tloušťce. Tato erotická pomůcka je uzpůsobena pro každý** tvar a velikost penisu**. Vždy je dokonale připravena splnit mužům všechna jejich tajná přání.

«« Masturbátor ženská hlava Jak se masturbátor ženská hlava používá »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11961 (gejsa.cz#328)