Masturbátor ženská hlava

Masturbátor ženská hlava je tu pro všechny muže, kteří nedají dopustit na kvalitně provedený orální sex. Jestliže nemáte k dispozici partnerku, která by Vám jej dopřávala kdykoliv máte chuť, nahradí Vám ji tento propracovaný masturbátor.

Jak se masturbátor ženská hlava používá

Masturbátor je opatřen přísavkou, kterou hlavu přisajete na naprosto jakýkoliv rovný povrch tak, abyste ji nemuseli držet v rukách nebo ji neustále nějak přidržovat. Po použití přísavky bude hlava pevně stát a Vám již nebude nic bránit v tom začít si užívat dle svého gusta. Poté, co jste hlavu přisály k povrchu, můžete svůj** penis** zasunout do úst panny a začít se jí nechat orálně uspokojovat. Jak hluboko do úst a krku proniknete, záleží čistě na Vás.** Masturbátor** snese všechno. K jeho použití je vhodné sáhnout po lubrikačním gelu, který Vám ulehčí proniknutí do úst a pohyby budou hladší, rychlejší a citlivější.

«« Jak vypadá masturbátor ženská hlava Jak masturbátor ženská hlava udržovat? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11961 (gejsa.cz#328)