Masturbátor ženská hlava

Masturbátor ženská hlava je tu pro všechny muže, kteří nedají dopustit na kvalitně provedený orální sex. Jestliže nemáte k dispozici partnerku, která by Vám jej dopřávala kdykoliv máte chuť, nahradí Vám ji tento propracovaný masturbátor.

Jak masturbátor ženská hlava udržovat?

Před prvním použití a po každém použití nesmíte zapomínat na důkladnou hygienu, aby nedocházelo k infekci apod. Ke každému masturbátoru dostanete v balení vedle lubrikačního gelu také speciální** dezinfekční prostředek** pro omývání této erotické hračky. Ten použijete spolu s teplou vodou po každém použití. Především otřete teplou vodou celý obličej a dezinfekci spolu s teplou vodou zanesete do úst hlavy. Poté stačí hlavu utřít suchým ručníkem, dutinu ústní je vhodnější vysušit fénem, aby vevnitř nezůstávala voda.

«« Jak se masturbátor ženská hlava používá Základní údaje o masturbátoru ženská hlava »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11961 (gejsa.cz#328)