Masturbátor ženská hlava

Masturbátor ženská hlava je tu pro všechny muže, kteří nedají dopustit na kvalitně provedený orální sex. Jestliže nemáte k dispozici partnerku, která by Vám jej dopřávala kdykoliv máte chuť, nahradí Vám ji tento propracovaný masturbátor.

Základní údaje o masturbátoru ženská hlava

Masturbátor ženská hlava váží zhruba 2 kg. Je vyroben z termoplastické gumy, která se velmi podobá skutečné lidské kůži. Každý muž si může vybrat dle typu, který se mu líbí. Ten, který dává přednost blondýnkám, i ti, kteří raději vyhledávají brunety, si přijdou na své. Masturbátory jsou totiž vyráběny pro muže různých preferencí. Masturbátor můžete vyzkoušet také ve vaně nebo ve sprše, pouze po jejím použití dbejte důkladného vysušení.

«« Jak masturbátor ženská hlava udržovat? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11961 (gejsa.cz#328)