Nafukovací panny - druhy, výběr

Co je to nafukovací panna asi není třeba moc vysvětlovat, každý o ní už slyšel. Jde totiž o umělou ženu vyrobenou z PVC materiálu a slouží k uspokojování sexuálních potřeb jak mužů, tak i žen (nafukovací páni).

Můžete se setkat s různými modely, které se liší nejen cenou, ale také kvalitou a věrohodností.

Nafukovací panna je erotická pomůcka, která velmi schématicky připomíná ženskou postavu. Různé typy nafukovacích pannen se liší kvalitou materiálu, realitou zobrazení obličeje, ňader a počtem otvorů. Nafukovací panna umožňuje bezpečné uspokojování sexuálních fantazií, může se stát také pomůckou, která ozvláštňuje běžné masturbační praktiky. Na druhé straně ovšem může její používání vést k omezení či naprosté ztrátě potřeby sexuálního kontaktu s živými lidmi. Nedostatečná hygienická péče o nafukovací pannu potom může vést ke zdravotním problémům jako jsou infekce, ekzémy či alergie.

Jak nafukovací panna vypadá? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11937 (gejsa.cz#38)