Nakupování v Sexshopu přes internet

Erotické pomůcky se v dnešní době staly již relativně běžnou součástí našeho života. Někdo je nakupuje raději v kamenné prodejně, někdo jiný dává zase přednost internetovým sexshopům.

Velké množství lidí si oblíbilo nejrůznější** erotické pomůcky**. V dnešní době jde již o poměrně běžnou věc, za kterou se není třeba nijak stydět. Přesto jde o téma, které je pro většinu osob více či méně intimní, a proto se s těmito záležitostmi neradi svěřují někomu jinému.

Jak získat informace o erotických pomůckách? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11956 (gejsa.cz#269)