Návleky na penis a prst

Návleky na penisy jsou stále velmi oblíbenými erotickými pomůckami. Nakupují je ženy i muži pro zpestření svého sexuálního života. Co vlastně tyto návleky dokáží, jak se používají a kde všude jsou k dostání - to vše Vám prozradíme v následujícím článku!

Erotické pomůcky se těší stále větší oblibě hlavně ve formě dárků mezi partnery. Koupě těchto pomůcek již dávno není výsadou odvážných. Pořídit si je můžete nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu za velmi přijatelné ceny. Pozor na kvalitu a bezpečnost výrobku si však musíte dávat i zde! V sexshopech se Vám většinou dostane opravdu prvotřídního zboží. Pokud si odtud erotické pomůcky objednáte telefonem nebo emailem, můžete si být jistí maximální diskrétnosti dodání.** Mezi osvědčené dárky,** ať už k Valentýnu nebo k narozeninám, patří erotické prádlo, masážní olejíčky, originální sady kondomů nebo třeba vibrační kroužky na penis. Ti odvážnější si do košíčku přidají vibrátor, dildo nebo Venušiny kuličky. Pokud máte rádi pestrý sexuální život, sáhnout můžete i po návlecích na penis i prst - spokojený budete Vy i Vaše partnerka!

Z historie erotických pomůcek víme, že... »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11944 (gejsa.cz#97)