Návleky na penis a prst

Návleky na penisy jsou stále velmi oblíbenými erotickými pomůckami. Nakupují je ženy i muži pro zpestření svého sexuálního života. Co vlastně tyto návleky dokáží, jak se používají a kde všude jsou k dostání - to vše Vám prozradíme v následujícím článku!

Z historie erotických pomůcek víme, že...

...se jejich první používání prokázalo již ve Starém Egyptě.** Pomůcky pro sexuální potěšení** se tehdy vyráběli z kamene, dřeva, kostí nebo vosku. Místo lubrikačních gelů se používal olivový olej. Egypťané, Staří Řekové a později i Japonci se k používání erotických pomůcek dokonce veřejně přiznávali. Toto přiznávání nebylo nijak zostuzeno ani trestáno dlouhou řádku let - naopak! Lidé se za svá erotické potěšení nestyděli. Asi nejznámějším prostředkem k dosažení orgasmu se stal** vibrátor**. Dnes vnímáme vibrátory jako důmyslné pomocníky všemožných tvarů, materiálů a velikostí. Dříve však vibrátory neměly sloužit k sexuálnímu potěšení, ale k léčbě. Lékaři praktikovali léčbu vibrátorem hysterickým ženám, což dnes může působit vskutku úsměvně. Od roku 1869 se na světě objevily první vibrátory na parní pohon. Přenášeli se v kufru, byli těžké, velké a ženy je moc slavně neopěvovaly. Až o dvacet let později byl parní pohon nahrazen pohonem elektrickým. Ve dvacátých letech dvacátého století se prokázalo, že vibrátory rozhodně nemají žádný léčebný účinek, nýbrž poskytují pouze sexuální a erotický prožitek. Začaly se vyrábět všemožné prototypy umělých penisů a jejich prodej razantně stoupl. Dodnes se vibrátory na erotickém trhu udržují v TOP špičce nejprodávanějšího zboží.

«« Návleky na penis a prst Druhy erotických pomůcek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11944 (gejsa.cz#97)