Návleky na penis a prst

Návleky na penisy jsou stále velmi oblíbenými erotickými pomůckami. Nakupují je ženy i muži pro zpestření svého sexuálního života. Co vlastně tyto návleky dokáží, jak se používají a kde všude jsou k dostání - to vše Vám prozradíme v následujícím článku!

Druhy erotických pomůcek

Jak jsme již zmínili, vibrátory stále patří mezi špičku nejprodávanějšího sexuálního zboží. Získat je můžete v několika provedeních, od plastových, kovových, skleněných až po vaginální, anální a s různou povrchovou strukturou. Většina vibrátorů působí vysoce realisticky a většinou je ovládá malý spínač s volitelnou nastavitelností vibrací.

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky fungují na principu dvou v sobě umístěných kuliček. Při pohybu do sebe naráží a přenáší vibrace na poševní stěny. I tyto kuličky jsou k dostání v několika barvách, druzích a typech. Vyrábějí se ze silikonu nebo plastu a jsou spojeny provázkem. Je zde nutné po každém použití kuličky vyvařit nebo alespoň desinfikovat. Aby bylo jejich zavedení a nošení pohodlné, kupte si k nim také lubrikační gel. Možná Vás překvapí, že Venušiny kuličky slouží také jako zdravotní pomůcka. Pomáhají totiž zpevňovat pánevní dno, díky kterému se pak naučíte snadno ovládat pánevní svalstvo.

Motýlci

"Motýlci" jsou malá silikonová zvířátka, která se zavádějí do dámských kalhotek. Prudce stimulují klitoris a některé typy jsou dokonce obohacené i o malý "penis", který je možno zavést až do poševního vchodu. Tito roztomilí pomocníci se stanou nejlepšími přáteli každé ženy!

Připínací penisy

Připínací penisy jsou nejčastěji využívány mezi homosexuály. Můžeme si je koupit s vibrací i bez a k pánvi se připevňují pomocí speciálních popruhů. Než se rozhodnete pro koupi této pomůcky, musíte se rozhodnout, kdo bude připínací "kalhotky" používat. Připínací penisy se totiž vyrábějí pro muže i ženy a v obou případech je typ nošení přihlížející k přirození. Kalhotky musí dokonale sedět, nesmí škrtit ani omezovat v pohybu. I velikost umělého penisu musí být přijatelná pro oba partnery.

Erekční kroužky

Erekční kroužky fungují na principu "přiškrcení" penisu. Ten pak vydrží déle v pozoru a oddálí ejakulaci. Kroužky se dělí na vibrační a nevibrační a některé dokonce disponují speciálním dráždidlem na klitoris. Můžete si je koupit jako pomůcku pro jedno i více použití. Existují však i druhy na dálkové ovládání. K dostání jsou z několika materiálů - silikon, gel, kov, kůže a dokonce i pryž.

«« Z historie erotických pomůcek víme, že... Návleky na penis »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11944 (gejsa.cz#97)