Návleky na penis a prst

Návleky na penisy jsou stále velmi oblíbenými erotickými pomůckami. Nakupují je ženy i muži pro zpestření svého sexuálního života. Co vlastně tyto návleky dokáží, jak se používají a kde všude jsou k dostání - to vše Vám prozradíme v následujícím článku!

Návleky na penis

Návleky na penis umožňují mužům zvětšit délku nebo tloušťku svého penisu. Učiní tak sobě i své partnerce sexuální styk mnohem intenzivnější a krásnější. Vyrábějí se z pružných materiálů jako je plast, silikon nebo gel. Koupit si je však můžete vyrobené i ze speciálního textilu. Narozdíl od erekčních kroužků však tyto návleky neoddalují ejakulaci. Návleky jsou totiž nasazeny po celé délce penisu a tudíž ho neškrtí na kořeni. Jsou tenké a při styku působí jako kondom. Nesnižují citlivost a z penisu nekloužou. Nejvíce tyto návleky ocení ženy, které díky nim mnohonásobně lépe prožijí styk se svým partnerem.

Druhy návleků

I český erotický trh nabízí širokou škálu druhů návleků na penis:

  • silikonový
  • gelový prodlužující
  • návlek pro zvětšení průměru
  • krystalický
  • latexový
  • vibrační

Vibrační návleky jsou navrženy hlavně pro maximální potěšení partnerky. Jsou vyrobeny z extrémně elastických materiálů a dají se lehce navléknout. Mají v sobě zabudován minivibrátor a obsahují i uzdičku, kterou je možno provléknout za varlata. Vibrátor se dá z návleku snadno odejmout a můžete jej používat i bez něj.

Jak se návleky používají?

Je nutné vědět, že se návleky nasazují na ztopořený penis. Poté aplikujte lubrikační gel a natáhněte návlek až ke kořeni. To je vše. Není to jednoduché? Tak s chutí do toho! Rozhodně nebudete litovat. Za zkoušku nic nedáte! **
**

«« Druhy erotických pomůcek ** ** Návleky na prst »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11944 (gejsa.cz#97)