Návleky na penis a prst

Návleky na penisy jsou stále velmi oblíbenými erotickými pomůckami. Nakupují je ženy i muži pro zpestření svého sexuálního života. Co vlastně tyto návleky dokáží, jak se používají a kde všude jsou k dostání - to vše Vám prozradíme v následujícím článku!

** ** Návleky na prst

Návleky se nasazují na prsty a jsou určeny k dráždění intimních partií. Tyto návleky jsou převážně vyrobeny z gelu nebo silikonu a vyznačují se svou originální povrchovou úpravu pro zintenzivnění sexuálního prožitku. Neoblíbenější jsou návleky poseté jehličkami, hrubými výstupky nebo důmyslnými záhyby. Mohou se snadno používat i ve vodě. Velikost těchto návleků je většinou k dostání v 13,5 cm a jejich průměr bývá od 3-5 cm. Jsou velmi jemné, pružné a jedno balení obsahuje min. 2 kusy. Stimulaci si může žena provádět sama nebo za pomoci partnera. Jednou jedinou nevýhodou těchto návleků je fakt, že některé návleky na prsty jsou pro úzké ženské prsty velké. Partner však bude polichocen, když Vám k sebeuspokojení může pomoci sám. I návleky na prst se vyrábějí ve formě vibrační pomůcky. Fungují na tři knoflíkové baterie a jejich vibrace Vás budou něžně dráždit celým tělem.

Neváhejte a vyzkoušejte návleky na penis i prst i Vy!

«« Návleky na penis Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11944 (gejsa.cz#97)