Real doll dokonalá žena

Již si nemusíte neúspěšně hledat dokonalou sexuální partnerku. Nyní si ji můžete jednoduše pořídit. Real doll – dokonalá žena může vypadat, jak se vám bude líbit a bude vám k dispozici vždy, když budete chtít.

Zdaleka ne všichni muži vyhledávají trvalý vztah se stálou partnerkou. Také nepotřebují mít přítelkyni, která se jich neustále vyptává, na co myslí, komanduje je, ať si po sobě uklízejí věci, které tak rádi nechávají ležet na podlaze nebo prostě jen ležérně pohozené na křesle. Ženy také rády svým partnerům nařizují, kdy se mohou setkávat s kamarády, a jejich odchody na pivo nelibě nesou. Muži by podle nich měli jíst zdravěji, chodit s nimi častěji v lepším případě do kina na romantické filmy, v tom horším do divadla nebo na výstavy. Máte za sebou podobnou zkušenost, a přesto hledáte vztah, protože vám chybí sex? Jakou máte šanci, že vaše partnerka bude vypadat jako oblíbená sexy herečka či dívka z porno magazínu? Nyní můžete vyzkoušet dívku, jakou jste nikdy neměli, ale vždycky jste ji chtěli. Je dokonalá, je tu jen pro vás a pro vaše fantazie kdykoli chcete vy. Nemusíte se ničeho dožadovat, čekat na tu správnou chvilku, ideální náladu, snažit se navozovat atmosféru.

Real doll – umělá žena jako živá »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11947 (gejsa.cz#141)