Real Doll prodej silikonových pan

Real Doll znamená dokonalá panna. Abychom ale byli přesní, tak dokonalá panna může být i ve formě panáka čili se pod tímto může skrývat i muž. Seznamte se a uvidíte, k čemu slouží.

Co máte představit pod pojmem dokonalá panna? Real Doll je možností, jak si z několika variací vybrat ideálního společníka, pokud nemáte zrovna sexuálního partnera. Reall Doll se pak označuje řada druhů těchto produktů od těch umělejších až po skutečně reálné. Kdybychom to charakterizovali z hlediska provedení a materiálů, tak jednodušší Reall Doll jsou nafukovací, ty složitější se už mohou podobat lidskému jedinci třeba i ve vzhledu kůže. Reall Doll může mít i pohyblivé klouby, což je výhoda nejen v tom pocitu, že máte něco „lidštějšího", ale také můžete vystřídat i více poloh. Jaká je tedy nabídka?

Real Doll – žena »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11949 (gejsa.cz#161)