Španělské mušky - použití

Španělské mušky jsou nejznámější přírodní afrodiziakum a díky němu lze prožívat opravdové sexuální extáze. Zajímá vás víc? Pak si přečtěte, jak se toto přírodní afrodiziakum používá.

Španělské mušky jsou zřejmě nejznámější přírodní afrodiziakum. Umožňuje prožít velice silné vzrušení až přímo erotické extáze. Španělské mušky jsou určeny jak pro muže, tak pro ženy. Jejich použití je velice snadné - stačí použít několik kapek pod jazyk nebo se jimi mohou natírat intimní místa.

Co je afrodisiakum? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11954 (gejsa.cz#227)