Torzo zadečku

Erotické pomůcky pro muže jsou v poslední době nabízeny v mnoha verzích. Jednou z nich je i torzo zadečku. Skvělá pomůcka, která umožní muži dosáhnout příjemně slastného orgasmu kdykoli, když si bude přát.

Erotické pomůcky pro muže patří ke stále vyhledávanějším. Může za to jejich stále větší dokonalost a často i nemožnost najít vhodnou ženu, nebo muže. Erotické pomůcky pro muže jsou totiž pro každého muže, a na jeho orientaci vůbec nezáleží. Zejména, pokud si zakoupí torzo zadečku.

Torzo zadečku »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11959 (gejsa.cz#309)