Torzo ženského těla masturbátor

Máte zájem o erotickou hračku, která Vám zaručí pocit skutečného sexu? Pak vynechejte umělé vagíny, nafukovací panny nebo vakuové pumpy a zkuste si užít s masturbátorem ve tvaru ženského těla.

Masturbátor torzo ženského těla

Torzo ženského těla, které slouží mužům k masturbaci, je věrnou napodobeninou skutečného realistického ženského těla. Jeho velikost může být menší, než skutečná velikost ženského těla, nebo si můžete pořídit i torzo o běžné lidské velikosti. Masturbátor torza ženského těla zaručuje mužům nejlepší požitek z masturbace, s jakým se můžou při použití erotických hraček setkat. Nejenže takové torzo vypadá skutečně realisticky, ale dává mužům výběr jeho užití. Torza mají k dispozici jak anální, tak i vaginální otvor, navíc jsou obdařena ženskými prsy. Proto si muž může odůvodněně představovat, že se miluje se skutečnou ženou. Tato hračka mu ji rozhodně nahradí.

Proč si pořídit torzo ženského těla k masturbaci »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11960 (gejsa.cz#327)